Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herci

ted_profile.jpgJosh Radnor (Ted Mosby)

Josh Radnor je americký herec známý především jako architekt Ted Mosby v sitkomu How I Met Your Mother, kde hraje spolu s Alyson Hannigan a Neil Patrick Harrisem. Radnor se narodil v Bexley (Ohio) jako syn advokáta Alana Radnora. Vyrůstal v Bexley poblíž města Columbus a odmaturoval na Bexley High School. Později přišel na Kenyon College, kde mu divadelní oddělení jeho školy předalo cenu Paula Newmana, přávě za roly v HIMYM. V roce 2001 byl Josh původně obsazen do hlavní role v seriálu Off Centre ale roli nakonec dostal Eddie Kaye Thomas. O rok později stvárnil hlavní roli v divadelní verzi Absolventa v divadle na Broadwayi.

robin-robin-scherbatsky-29437383-1920-2560-600x800.jpgCobie Smulders (Robin Scherbatsky)

Jacoba Fransisca Maria "Cobie" Smulders, se narodila 3. dubna 1982 ve Vancouveru, v Kanadě, je kanadská herečka a bývalá mezinárodní modelka známá především ze své současné role na CBS v seriálu Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) jako Robin Scherbatsky. Cobie se narodila holandskému otci a britské matce. Byla pojmenována po své holandské tetě, Jacoba, pročež získala svou přezdívku Cobie. Má sedm sourozenců Julii, Marka, Fionu, Amy, Melissu, Adama a Scotta. Jako dítě chtěla být doktorkou nebo mořská bioložka, ale na střední škole se začala zajímat o hraní. Vystoupila v několika školních inscenacích. V roce 2000 dokončila střední školu Lord Byng Secondary School s vyznamenáním a byla zvolena jako "Nejuznávanější". Při dospívání ji objevila modelingová agentura a jako modelka cestovala po světě, například New York, Karibik, Paříž, Japonsko, Milán, Řecko, Afrika nebo Německo. Mluví plynně francouzsky a v současnosti bydlí v Los Angeles v Kalifornii. 26. listopadu 2008 Cobie a její přítel Taran Killam oznámili, že čekají své první dítě na jaře 2009. Dne 28. ledna 2009, pár oznámil své zasnoubení Dne 16. května, 2009 se jim narodila dcera Shaelyn Cado Killam.

alyson_hannigan.jpgAlyson Hannigan (Lili Aldrin)

Alyson Lee Hannigan se narodila 24. 3. 1974 ve Washingtonu v USA. Její první setkaní se světem show businessu proběhlo ve věku 4 let, kdy se začala objevovat v reklamách. V té době se rodina přestěhovala do Atlanty a později do Kalifornie, kde byl dostatek příležitostí v podobě konkurzů na různé role. Ve 14 se konečně objevuje ve větší roli ve filmu "My Stepmother is an Alien". Poté se Alyson Hannigan ještě objevila v několika filmech točených pro televizi, ale byla jen jednou z mnoha neznámých tváří. V roce 1999 si zahrála v úspěšné komedii postavu podivné flétnistky Michelle. Alyson byla původně nabídnuta role Heather ale protože se jí více líbila postava Michelle dostala jí.Alyson se 11. října 2003 provdala za Alexise Denisofa (svého hereckého kolegu ze seriálů Buffy:přemožitelka upírů a Angel, ve kterých hrál postavu Wesleyho Wyndama-Pryce).

4243824-3482981410-936fu.jpgNeil Harris (Barney Stinson)

Neil Patrick Harris se narodil v Albuquerque ve státě New Mexico (USA). Vyrůstal v Ruidoso, New Mexico. Jeho rodiče Sheila a Ron Harrisovi byly oba advokáti. Má mladšího bratra, který ho značně ovlivnil. Ve čtvrté třídě začal poprve hrát jako Toto ve školní produkci The Wizard of Oz. Později začal navštěvovat La Cueva High School v Albuquerque, kde hrál ve školních hrách a muzikálech. Harris patřil mezi nejlepší studenty a maturoval s vyznamenáním roku 1991. Na té samé škole mimo jiné o 3 roky později maturoval Freddie Prize junior. Harris začal svoji karieru už v dětských rolích. Jeho první významná role přišla roku 1988, kdy byl k vidění ve dvou filmech: Clara's Heart.Následující rok vyhrál Golden Globe za nejlepší dětský herecký výkon v serialu Doogie Howser, Neil Patrick Harris pracuje na Brodwayi jak v divadelních rolích, tak v muzikálech, kde působil jako Tobias Ragg v koncertním představení Sweeney Todd. V listopadu 2006 vychází najevo jeho vztah s kolegou hercem David Burtkou, kterou z počatku popírá. Nicméně pár dní poté veřejně oznamuje, že je gay. Jeho prohlášení otiskl magazím People. V roce 2011 S Davidem Burtkou adoptovali dvojčata Harper Grace a Gideona Scotta. S Davidem také plánují svatbu a podporují práva ostatní gayů v jiných zemích.

mv5bmtuwnzcxnzm1nl5bml5banbnxkftztgwnza5nzu4mje-__v1_uy317_cr12-0-214-317_al_.jpgJason Segel (Marshall Eriksen)

Jason Jordan Segel se narodil 18. ledna 1980 v Los Angeles ve státě Kalifornie v USA. Má o šest let mladší sestru Alison. Je židovského vyznání. Od dětství byl nadaný na basketbal a hru na piano. Pro svou zatím nejznámější roli Marshalla (Marshmallow) Eriksena byl vybrán díky roli v televizním seriálu Machři a šprti (1999) (Freaks and Geeks), jehož fanoušky byli tvůrci seriálu How i met your mother Carter Bays a Craig Thomas. Za svou roli Nicka Andopolise byl v roce 2000 nominován na cenu Young Artist Award. Dále se mihl v seriálech Alias a Kriminálka Miami. Zahrál si hlavní roli ve filmu Kopačky (Forgetting Sarah Marshall) z roku 2008, který sám napsal.

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 18950
Měsíc: 411
Den: 29